wybierz
wybierz
wybierz

Menu

Reklama - Cennik

Każde dodane ogłoszenie w pozycji nieruchomości jest wyświetlane bezpłatnie przez 30 dni.

Serwis prezentuje......

WIĘCEJ
408
Ilość ogłoszeń w bazie

O nas

Masz już dość mieszkania z „obcymi” ludźmi? Znajdź miejsce dla siebie już dziś! Chcesz zyskać przestrzeń dla swojej rodziny? Przejrzyj nasze ogłoszenia i już jutro  wybieraj kolor do swojej sypialni.   


Nasz Dom to duży wybór aktualnych ofert nieruchomości! Stale powiększamy obszar działalności, aby nasza oferta stawała się z każdym dniem atrakcyjniejsza. Czy szukasz dla siebie idealnego domu, działki, mieszkania, czy klientów na swoją nieruchomość, nasi profesjonaliści pomogą Ci osiągnąć cel. Z naszych usług skorzystało już kilkuset zadowolonych klientów. Nie ograniczamy się wyłącznie do obrotu nieruchomościami. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi fachowcami z branży: notarialnej, geodezyjnej, architektonicznej, doradztwa kredytowego zapewniamy Ci kompleksową obsługę, aby zawsze dawać 100 % satysfakcji z dokonanej transakcji. Nasz dział prawny jest zawsze do Twojej dyspozycji, co gwarantuje Ci komfort i bezpieczeństwo na każdym etapie przeprowadzania transakcji.   


Zapraszamy codziennie (w dni robocze) od 9.00 do 17.00. Biuro przy ulicy gen. I. Prądzyńskiego 5 w Nowym Sączu. Wszelkich informacji udzielimy pod numerem telefonu 18 4423059. Możemy też ustalić spotkanie w czasie i miejscu przez Ciebie wyznaczonym. Dziękujemy za poświęcony nam czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami.